Çfarë është Badoo?

Si të Badoo takim?

Çfarë është Badoo? Çfarë ju mund të bëni duke përdorur vend takim Badoo? Badoo, cila shërben vendit dhe në cilën gjuhë? Qëllimi i asaj që njerëzit e përdorin Badoo? Si ju lexoni artikullin tonë ju do të gjeni përgjigjet e pyetjeve. Badoo takuar njerëz të rinj!

portrait1.6
Të dashur të dashuruar omegle, në vend se të zakonshme Badoo dating site, ka filluar të shërbejë si një vlerësim vend foto, risi solli “dating sites” ka arritur të jetë ndër më të suksesshëm në mes të. Numri i 240 mijë përdoruesve në mbarë botën faqja dating Badoo që thuhet në prag të që, ne mund të themi se rinovimit, dhe menaxhohet nga një ekip që zhvillon.

Kur ajo u themelua në fillim, foto faqe vlerësim që shërben si Badoo, duhet të ketë qenë shkaku përhapja e tepërt e komunikimit celular, shkrepëse, duke shtuar veçori të tilla si njerëz të gjetura pranë të vazhdojë të shërbejë si celular për përdoruesit. “Gjej njerëz afër” tipar dhe është i preferuar nga shumë njerëz të jetë e mundur të thuhet se shkoi udhëtim.

përdorues Badoo
Kur përdorni Badoo, ndajnë interesat tuaja, nëse statusi përditësimit, i shkurtër Badoo; Miqësia është si një faqe interneti social media. Unë kam qenë një anëtar për Badoo, ose ju, Kam humbur një grimë, në qoftë se jeni dakord për një vend si Turqia, Raporti për fat të keq mashkull, më norma e grave. Por, Amerikë, Britani e Madhe, në qoftë se ju jeni duke përdorur Yu Badoo nga një vend si Franca, Unë do të thonë se ju jeni duke bërë një zgjedhje logjike. Edhe me Badoo app celular të vitit të kaluar, ndërsa në pushim në Alanya, I takuar me 3 njerëz. Nga vendet e huaja, I kam rastin të takohen me përdoruesit hyrëse Badoo si turistë. Badoo sigurte qe gjithashtu provoni app celular, Unë do të ju rekomandojmë të kufizuar vetëm për të mbetur në krye tavolinë dhe web site.

Fjalorë komente në lidhje me vend takim Badoo. Badoo ndarë përvojën, Unë jam duke shtuar për të vazhduar gabimet ortografike përdoruesit e fjalorit janë duke thënë në lidhje Badoo. Në terma të përgjithshme përdoruesit Badoo, atë që ata të ndjehen pas një anëtari Badoo? Keep lexim për të mësuar rreth tyre.

Ju mund të krijojë miqësi të mund të takohen njerëz të rinj duke Badoo. Përdoruesit Badoo di vendbanimin tuaj, bëj bisedë me ta. Ata janë në mënyrë aktive duke pritur për ju në chat që u njohëm. Përdoruesit Badoo Badoo yu arsye për preferuar “Ka shumë njerëz!”

Eloy86 postuar & komentoi.

Sot kam marrë një ftesë nga miku im në lidhje me këtë faqe interneti. Unë e di popullit që më ftojnë. Çfarë është kjo faqe? Kam takuar kështu që kur unë klikoni artikullin e mëposhtëm:

“Badoo, me të zgjedhur me kujdes 129 772 846 Anëtarët, është një klub privat. Ju keni qenë të ftuar nga një mik. Plotësoni formularin e shkurtër të kërkesës transportit.”

njerëzit në mënyrë të pashmangshme pyesni: Si është një klub privat arritur në vend me 32 Anëtarët milion-rastësishëm.

Shënim: Numër është vazhdimisht në rritje efenim, ne nuk mund të ndalet. qenë tani 32,773,361. wow ju shikoni në faqen e shtuar në shumën e 5 minuta lover me brirë të dashuruar omegle.

anarco_potea postuar & komentoi.

Unë mendoj se përhapja e spam-it faqen. Edhe pse unë nuk jam aspak e çuditshme për mua që njerëzit bëjnë në mUşmUş në mesazhin Badoo. Ata njerëz gjithashtu përbëhen prej njerëzve të humbur diku në profilin vlerësim facebook. Ata vodhën nga adresa diku tjetër ose e-mail, Unë nuk e di.

një vend për njerëzit nga e emrit dhe e-mail adresën që kur kam shkruar emrin tim nga një kontratë me këto tradhtarëve. Unë nuk mund të zgjidhet fjalorin.

Luismi postuar & komentoi.

Badoo është një nga rrjeti më i madh social në botë. Në Turqi, numër është në rritje ngadalë përdorues.

amorfolyus postuar & komentoi.

gati për t'u bërë një anëtar i popullit “lutës” Spam postë burim, social networking panevojshme. Unë e di adresën time email nga ku ata gjetën një mesazh që unë të ndajnë pa prekur pikën;

premtim është një premtim
na dje, sot ju premtuar për të ngarkoni fotot.
ju lutem mos na lypin.
vetëm të shtoni foton tuaj!
Kur ju klikoni në linkun e këtij mesazhi nuk punon, kopjoni dhe ngjiti ato në shiritin e shfletuesit tuaj për adresën:
Faleminderit,
Ekipi Badoo

Roberhatem postuar & komentoi.

përmbajtja e postës hyrëse përmes kësaj faqe interneti mund të jenë njerëz shumë të çuditshme. mësues i shkollës fillore, Bosi ose “absurd” Ftesa mund të vijë. Arsyeja për këtë është shumë e thjeshtë. Ata përfitojnë nga më shumë njerëz që nuk e përdorin kompjuterat. nuk nuk është identifikoheni në site, e-mail adresa dhe duke i kërkuar për fjalëkalimin, shkruani fjalëkalimin pasi ju të merrni një listë të të gjithë njerëzve dhe dëshiron të dërgojë një mesazh. ka edhe një mani serioze rreth fotografisë. ndonjë gjë për të bërë, kur ju jeni të nxitet për të shtuar foto ose nesër unë duhet të përmend se ju do të shtojë.

bukë, ju goditi Musafir që do të shtojë nesër.

Nëse ju doni të bëni miq të rinj duke Badoo, ju mund të hyni brënda për faqen zyrtare këtu Badoo. Ju mund të lexoni një artikull të shkruar në lidhje Badoo nga klikuar këtu.

 

4 Mendimet mbi "Çfarë është Badoo?

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *