Raunde kamera chat

Raunde kamera chat

Raunde kamera chat

Raunde kamera chat

Chat si faqet të vendosura në mes të raundeve, nga çdo cep të botës me rrethin tuaj të miqve, të huaj apo i tyre është një vend ku ju mund të bisedojnë jetojnë. Kamera falas chat shërbim-sigurimin këtë faqe, është duke punuar me facebook të lidhur.

 

Kjo faqe chat është se si hyrja e cilësisë ne jemi gati, një ide e mirë. Një shumë e vendeve që mund të shihet si i ngjashëm dhe i barabartë i saj është i ndryshëm dhe ne kemi nevojë për të specifikuar se një pamje të cilësisë. Shkon si një aplikim në Facebook se kamera chat faqe, mund të përdorni vetëm anëtarët e facebook, ne duhet të specifikojë se ata janë të. Lidhje Facebook për të konfirmuar, përdorin lejet, ju mund të fillojnë të jetojnë dhe on-kamera chat menjëherë pas. Në përgjithësi, me qëllim të zbatimit të këtij miqtë tuaj për të biseduar me njëri-tjetrin, dëgjoni muzikë dhe të luajnë oynamalarıdır. Ka më shumë se 30 lojëra që ju mund të luajnë me miqtë tuaj.

 

Raunde CAMERA CHAT

 

Për shembull ju jeni të biseduar me dikë kur ju ndajnë një video me kontakt tuaj me imazhin e imazhit tuaj dhe video tregon në ekran. Kështu, një përpjekje e vazhdueshme për të kërkuar një chat videove me shokun tuaj, ju nuk keni nevojë për të shpenzuar.

 

Ky sistem kamera chat ju mund të takohen njerëz të rinj, por ju nuk mund të mbani identitetin tuaj. Ju chat me kontaktet tuaj facebook mund të shohin informacionin tuaj, dhe ata do të jenë në gjendje të shtoni ju si një mik, edhe nëse ato kështu dëshirojnë. Ju gjithashtu mund të ftojë miqtë tuaj të vetëm të biseduar në të njëjtën mënyrë si një mik dhe ju mund të video chat përsëri në të ardhmen.

 

Chat dhoma dhe lojra me miqtë tuaj, ju mund të ndajnë fotografi ose video. Ju gjithashtu mund të bisedoni me mikun tuaj me imazhin kamera në vizatimet qesharake ose ju mund të regjistroheni imazhin.
Kjo faqe chat zhvilluar për iPhone dhe Android aplikacioneve, ju mund të gjeni në dyqan ushqimore në telefonin tuaj ose tabletë ju mund të gëzojnë bisedë me.
Në përgjithësi, përdoruesi mund të thuhet të jetë i pakënaqur me këtë kërkesë të masmedias. Anëtarët duke përdorur këtë kërkesë një shumë popullor dhe ju mund të bisedojnë me aparatin tuaj, ose ju mund të përdorni këtë shërbim për të takuar njerëz të rinj.

 

Raunde Bisedë plus dhe Cons

 

– Mirë Directions
– Facebook është shumë e popullor
– Një dizajn i bukur
– Facebook APP Aspektet
– Kërkesa për të lidhur nëpërmjet Facebook

Një mendim mbi "Raunde kamera chat

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *