Ритамот КАМЕРА CHAT

Ритамот КАМЕРА CHAT

Ритамот КАМЕРА CHAT

Ритамот КАМЕРА CHAT

Како разговор сајтови кој се наоѓа помеѓу круга, од секој агол на светот со вашиот круг на пријатели, странци или нивните е сајт каде што можете да разговарате во живо. Слободен камера разговор услужни овој сајт, работи со Facebook Connect.

 

Овој разговор сајт е како влезот на квалитетот ние сме за, добра идеја. Многу сајтови кои може да се види како слични и нејзиниот еквивалент е различен и ние треба да се каже дека квалитетот на изглед. Работи како апликација на Фејсбук кои камера разговор сајт, можете да го користите само членовите на Фејсбук, ние треба да се каже дека тие се. Фејсбук линк за да потврдите, користење на дозволи, можете да почнат да живеат и on-камера разговор веднаш по. Општо земено целта на оваа апликација вашите пријатели да разговарате со едни со други, слушате музика и да играат oynamalarıdır. Постојат повеќе од 30 игри можеш да си играш со вашите пријатели.

 

Рунди КАМЕРА CHAT

 

На пример ти се во разговор со некој кога ќе ги споделите видео со вашите контакти со имиџот на вашата слика и видео покажува на екранот. Така, континуиран напор да се погледне за видео разговор со вашите пријатели, вие не треба да се трошат.

 

Оваа камера разговор систем Можете да запознаеш нови луѓе, но вие не може да ги задржи на вашиот идентитет. Можете да разговарате со вашиот фејсбук контакти може да се види вашите информации, и тие ќе бидат во можност да ви ги додадете како пријател, дури и ако тие така сакаат. Можете исто така да ги поканите вашите пријатели само да разговарате во ист начин како пријател и може да се видео разговор и во иднина.

 

Виртуелни простории за разговор и игри со вашите пријатели, можете да ги споделите фотографии или видеа. Вие исто така може да разговарате со вашиот пријател со сликата на камерата на смешни цртежи или можете да се регистрирате на сликата.
Овој разговор сајт развиена за iPhone и Android апликации, можете да најдете во самопослуга во вашиот телефон или таблета можете да уживате во разговорот со.
Во Генералното, корисникот може да се рече дека е задоволен со ова барање на масовните медиуми. Членови со користење на оваа апликација е многу популарна и можете да разговарате со вашиот фото апарат, или можете да го користите овој сервис за да запознаеш нови луѓе.

 

Рунди Чет плус и Конс

 

– Добар Насоки
– Фејсбук е прилично популарна
– А прекрасен дизајн
– Фејсбук АПП Аспекти
– Условот за да се поврзете преку Фејсбук

Една мисла на "Ритамот КАМЕРА CHAT

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *